Turism

Kultuurireisid

Kultuurireisid on reisid, mis avardavad meie silmaringi, annavad uusi teadmisi ja toovad põnevaid kohtumisi kuulsate maalide, kunstnike, kirjandus- ja muusikateostega Euroopa erinevates piirkondades. Kultuurihuvi rikastab meie sisemaailma ning annab meile mõtteainet.

Kaunid kunstid, kultuuriväärtused ja surematud meistriteosed ei ole meist üldse nii kaugel kui me arvame.

Lõuna-Prantsusmaa

Lõuna-Prantsusmaa taevasinine rannik – Côte d’Azur kutsub teid päikesepaistelise Vahemere äärde, nautima ehedat prantsuse kultuuri, kunsti ja imelisi maitseelamusi.

Veneetsia

Veneetsia on Itaalia üks omapärasemaid linnu, mis asub Aadria mere rannikul, madalas laguunis laialipaisatud saarekestel. Siirast imetlust tekitavad linna arhitektuuriansamblid, lugematud lossid, sillad ja kanalid ning kirikutes rippuvad tuntud ja tundmatute kunstnike lõuendid.

Rooma

Rooma – Igavene linn, läänekristluse keskus, maailma naba – selliste tiitlitega püütakse tabada Itaalia pealinna ainulaadset olemust. Läbi sajandite on Rooma valitsejad linnale oma pitseri vajutanud – antiikajal väejuhid ja keisrid, hiljem paavstid ja ilmalikud valitsejad. Minevik ja olevik, paganlus ja kristlus, kunst ja argielu – kõik on siin lahutamatult kokku põimunud.